Diş Hekimi Sultan Güdül

Hakkımda

Sultan Güdül Ağız ve Diş Sağlığı Muayenehanesi, Diş Hekimi Sultan Güdül tarafından 2017 yılında Taksim-İstanbul’ da kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

2011-2016 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan Diş Hekimi Sultan Güdül,  2016-2017 yılında Güneşli Erdem Hastanesi’nde görev yaptı.  2017 yılında Taksim bölgesinde kendi açtığı muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Diş Hekimi Sultan Güdül, İmplantoloji, seramik vener, lamina, okluzyon,dental fotoğrafçılık, güncel kompozit ve adezyon  tedavileri ile ilgili seminerle katılmış ve eğitimleri almıştır.

Innovation
VİZYONUMUZ

Doğumla birlikte başlayan ve her gün tekrarlanması gereken ağız ve diş sağlığı için en ileri teknolojiyi deneyimli  kadromuzla bütünleştirip, hasta sağlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Compassion
MİSYONUMUZ

En başta hastalarımızın sağlığını, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir kuruluş olmak.

Sertifikalar